Hotel Špindlerův Mlýn Alpský hotel :::

Hotel Alpský hotel / Špindlerův Mlýn

Alpský hotel je zasazený do překrásné scenérie okolních hor v lyžařském středisku Špindlerův Mlýn. Špindlerův Mlýn patří mezi nejvýznamnější lyžařská střediska celé České republiky. Nachází se v nadmořské výšce 715 - 1 310 m n. m. na soutoku řeky Labe s Dolským potokem.Celé město leží na území Krkonošského národního parku. Špindlerů Mlýn se skládá ze čtyř základních částí: Přední Labská, Labská, Bedřichov a Svatý Petr. Počet stálých obyvatel je cca 1 300, v sezónách se tento počet zvětší o turisty až na 15 000 lidí.

Hotel Špindlerův Mlýn ubytování Alpský hotel :
Alpský hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Celková kapacita Alpský hotel 27 pokojů (včetně depandance „Domeček“). Pokoje jsou vybaveny nábytkem, vlastníkoupelnou s WC/ sprchou, fénem, televizí se satelitním příjmem, minibarem, trezorem a telefonem.

Ubytování Špindlerův Mlýn Alpský hotel :
Součástí Alpského hotelu je stylově zařízená restaurace s výbornou kuchyní. Restaurace je k dispozici denně. Každé ráno se pro ubytované hosty podávají snídaně formou bufetu. Nabídka restaurace obsahuje velký výběr z celé řady nejrůznějších specialit. Na přání je možné domluvit polopenzi.

Špindlerův Mlýn ubytování Alpský hotel :
Alpský hotel je připraven poskytnout svým klientům nejen perfektní služby pro aktivní odpočinek a relaxaci, ale vyjít vstříc i hostům, kteří přijíždí obchodně či pracovně. Pro semináře, školení, firemní, kulturní a společenské akce nabízíme kongresový sál a prostory vinárny. Kongresový sál má přímé denní osvětlení, kapacita 60 osob, vinárna s kapacitou 30 osob. Občerstvení i potřebné technické vybavení je k dispozici. K relaxaci je vhodné využít saunu, whirlpool, solarium, masáže, půjčovnu kol.

Ubytování ve Špindlerově Mlýně Alpský hotel :
Špindlerův Mlýn je nejvyhledávanějším lyžařským centrem v Čechách. Nacházejí se zde skvěle udržované sjezdové a běžecké tratě, lanovky a vleky obsluhující přes 25 km sjezdovek a 75 běžeckých tratí. Školení instruktoři jízdy na lyžích i na snowboardu jsou samozřejmostí.

Alpský hotel ubytování Špindlerův Mlýn :
Nalézá se zde 4 km dlouhá sáňkařská dráha. Můžete vyzkoušet snowtubbing, zimní paragliding i jízdu na saních tažených koňmi. Zkušený horský průvodce vám ukáže ta nejkrásnější místa Krkonoš. Ve volném čase zde lze hrát tenis, squash, navštívit střelnici, jít si zaplavat do krytých bazénů, zajezdit si na horských kolech, na koních, nebo vyzkoušet horolezectví.

Hotel Špindlerův Mlýn Alpský hotel - K hotelu přísluší parkovištěHotel Špindlerův Mlýn Alpský hotel - disponuje restauracíHotel Špindlerův Mlýn Alpský hotel - disponuje vinárnouHotel Špindlerův Mlýn Alpský hotel -  je k dispozici připojení na internetHotel Špindlerův Mlýn Alpský hotel -  je k dispozici letní terasaHotel Špindlerův Mlýn Alpský hotel - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Špindlerův Mlýn Alpský hotel - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Špindlerův Mlýn Alpský hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Špindlerův Mlýn Alpský hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Hotel Alpský hotel, Svatopetrská 45
Špindlerův Mlýn 54351 Česká Republika
Hotel-Spindleruv-Mlyn-Alpsky@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Hotel Alpský hotel ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí ::: zataženo

Doporučte tyto stránky: